Doktorlar Dizisi Fan CLup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doktorlar Dizisi Fan CLup

*** Doktorlar Dizisi Sevenlerin Buluşmak Noktası ***

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Avrupa Yakası

+2
Selen_Ela
magnezyum
6 posters
YazarMesaj
magnezyum
Başhekim
Başhekim
magnezyum

Avrupa Yakası Empty
MesajKonu: Avrupa Yakası   Avrupa Yakası Icon_minitimeÇarş. Ocak 23, 2008 7:15 am

Avrupa Yakası Normalay1113si3

Avrupa Yakası, Nişantaşı'nda, elit bir kesimin içinde yaşayan ailenin içinde bulunduğu durumları anlatan dizidir. Durum komedisidir.

Dizinin yapımını Plato Film-Sinan Çetin, yönetmenliğini Jale Atabey Özberk üstleniyor. Senaryosunu, başrolünü de oynayan Gülse Birsel yazıyor. Gülse Birsel’in canlandırdığı "Aslı" karakterinin babasını Gazanfer Özcan, annesini Hümeyra, kardeşi Volkan’ı ise Ata Demirer oynuyor. Volkan asker kaçağı olduğu için 30'undan sonra askere gitmiştir ve Ata Demirer Hümeyra'yla sorunlar yaşadığı için diziden ayrılmıştır. Fakat V. Sezonda diziye geri dönmüştür. IV. sezonda Sütçüoğlu Ailesi'ne Volkan ve Aslının kuzenleri Sacit Kral ve Makbule katılmıştır.

Dergi ekibinde Yıldırım Öcek (Patron Saadettin Bey), Levent Üzümcü (Cem), Şenay Gürler (Fatoş), Sarp Apak (Tanrıverdi), Hale Caneroğlu (Yaprak), Evrim Akın (Selin) ise askere giden kocası Volkan'nın peşinden gitmiştir. Veysel Diker (Tacettin), Yavuz Seçkin (Sertaç) ve Vural Çelik (Kubilay) diğer rolleri paylaşıyor.

Dizinin III. Sezonunda "Cem" karakterinin babası Rutkay Aziz (Bülent) ve annnesi Suna Keskin (Sedef) ile birlikte diziye farklı soluk getiren Engin Günaydın (Burhan Altıntop) kadroya dahil oluyor.

IV. Sezonda köklü değişimler geçiren Avrupa Yakası dizisi, radikal kararlar alarak oyuncu değişimini zorlayıp, oyuncuların kişisel seçimlerinden dolayı Volkan, Selin, Şesu karakterleri diziden ayrılırken, "Aslı" karakterinin kuzenleri Tolga Çevik (Sacit) ve Hasibe Eren (Makbule); apartman kapıcısı Peker Açıkalın (Gaffur), yeni ofisboy Sarp Apak (Tanrıverdi) karakterleri senaryo içinde yerini almıştır.

V. Sezonda Peker Açıkalın dizi ekibinden çıkartılmıştır. Diziye Yabancı Damat dizisinden ve daha bir çok rolden tanıdığımız ünlü oyuncu Binnur Kaya ve Okan Bayülgen'in Makina programında kendini iyice geliştiren ve daha önceki sezonlarda da Avrupa Yakası'nda ara rollerde oynamış olan Gürgen Öz dahil olmuştur.Fakat Gürgen Öz,dizide kısa olarak oynayıp,yılbaşı özel bölümüyle diziden ayrılmıştır.

Senaryo yazarı ve oyuncusu Gülse Birsel'in olağanüstü zekasıyla dinamik bir biçimde şekillenen dizi kadrosu; günümüz çağının trend dizi anlayışına profillenmiştir. Bu açıdan Türkiye'de bir ilke imza atmıştır.
http://doktorlardizisi.forumotion.com
Selen_Ela
Tıp Fakültesi Adayı
Tıp Fakültesi Adayı
Selen_Ela

Avrupa Yakası Empty
MesajKonu: Geri: Avrupa Yakası   Avrupa Yakası Icon_minitimeSalı Şub. 12, 2008 7:02 am

Ya süper bir dizi! Very Happy Very Happy Diziye gülmekten kırılıyorum ya! Very Happy Ama hep izliyorum.Süper bir dizi....
ilhan aşığı
Tıp Fakültesi Adayı
Tıp Fakültesi Adayı
ilhan aşığı

Avrupa Yakası Empty
MesajKonu: Geri: Avrupa Yakası   Avrupa Yakası Icon_minitimePaz Şub. 17, 2008 11:01 am

bende beğeniyorum mükemmel ya bişi sorcam resmimi nerden değiştiricem yenniyimde sunny
sivasli58
Tıp Fakültesi 1. Sınıf
Tıp Fakültesi 1. Sınıf
sivasli58

Avrupa Yakası Empty
MesajKonu: Geri: Avrupa Yakası   Avrupa Yakası Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 9:25 am

bence sacma bi dizi ben nedense hic sefmiyom--
http://www.sivaslilar.all-forum,net
doktorlar hastası busem
Tıp Fakültesi 2. Sınıf
Tıp Fakültesi 2. Sınıf
doktorlar hastası busem

Nerden : leventtin kalbinden geldim şimdi elanın kalbine gidiyorum

Avrupa Yakası Empty
MesajKonu: Geri: Avrupa Yakası   Avrupa Yakası Icon_minitimeCuma Haz. 20, 2008 10:47 am

BEN HİÇ İZLEMEDİM ÇÜNKÜ HOŞUMA GİTMİYOR
http://www.yaseminergene.net/
ysmn-b
Tıp Fakültesi 1. Sınıf
Tıp Fakültesi 1. Sınıf
ysmn-b

Avrupa Yakası Empty
MesajKonu: Geri: Avrupa Yakası   Avrupa Yakası Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 11:07 am

çok seviyorum ya çok gülüyorum ya flower

Avrupa Yakası
1 sayfadaki 1 sayfası