Doktorlar Dizisi Fan CLup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doktorlar Dizisi Fan CLup

*** Doktorlar Dizisi Sevenlerin Buluşmak Noktası ***

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Suat Birtan ~ Bekir Aksoy

+2
Selen_Ela
magnezyum
6 posters
YazarMesaj
magnezyum
Başhekim
Başhekim
magnezyum

Suat Birtan ~ Bekir Aksoy Empty
MesajKonu: Suat Birtan ~ Bekir Aksoy   Suat Birtan ~ Bekir Aksoy Icon_minitimeÇarş. Ocak 09, 2008 8:29 am

Suat Birtan ~ Bekir Aksoy Suatho8
Hastanedeki en başarılı cerrahlardan biridir. Kendini beğenmiş ve kibirli tavırları nedeniyle pek sevilmez. Fazlasıyla takıntılıdır. Dolabında tek renk gömlek ve takım elbise vardır. Tüm elbiseler , temizleyiciden gelen şeffaf kılıflarıyla dolaplara asılır. Yapılan en ufak bir hatayı bile affetmez. Bu yüzden hem bir baş belası hem de çok iyi bir öğretmendir
http://doktorlardizisi.forumotion.com
magnezyum
Başhekim
Başhekim
magnezyum

MesajKonu: Geri: Suat Birtan ~ Bekir Aksoy   Suat Birtan ~ Bekir Aksoy Icon_minitimeÇarş. Ocak 09, 2008 3:04 pm

Bekir Aksoy Biyografisi :
1992 Yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu.19-20 yaşında iken konservatuvarın ilk yılında Devlet Tiyatrosu'nda Cüneyt Gökçer ile beraber "Damdaki Kemancı" oyununda küçük bir rol oynadı. Sonra Haluk Kurtoğlu ile "Tohum ve Toprak"ta yine küçük bir rolü oldu. Kenan Işık'ın yönetiminde yine ufak bir rolde oynadıktan sonra Devlet Tiyatrosu'nda sahne tozunu yutmuş oldu.

İki sene Dormen Tiyatrosu, iki sezon Gülriz Sururi ve arkasından altı sene Kent Oyuncuları'nda oynadı.Kenterler'de Müşfik Kenter'le beraber oynadığı "Helen Helen" adlı iki kişilik oyun, "Yolun Yarısı", "Uşak Ne Gördü?", "Sokak Kızı İrma", "Ver Elini Broadway" ve "Çok Uzak Fazla Yakın" gibi oyunlar bazılarıdır.
[center]
http://doktorlardizisi.forumotion.com
Selen_Ela
Tıp Fakültesi Adayı
Tıp Fakültesi Adayı
Selen_Ela

MesajKonu: Geri: Suat Birtan ~ Bekir Aksoy   Suat Birtan ~ Bekir Aksoy Icon_minitimeSalı Şub. 12, 2008 6:53 am

Teşekkürler gerçekten! Very Happy
ezgi
Tıp Fakültesi Adayı
Tıp Fakültesi Adayı

MesajKonu: Geri: Suat Birtan ~ Bekir Aksoy   Suat Birtan ~ Bekir Aksoy Icon_minitimeÇarş. Nis. 02, 2008 1:57 am

merhaba suat abi nasılsın zenan ablaım napıyo biliyomusun ben sizleri çok seviyorum yani öyle böyle değil bu sevgi sizin içiç canımı feda ederim ben sizi benden başka kimse bu kadar sevemez......sizin için hayatımı kaybetmek üzereyim burada sürekli deprem oluyo ölmeden 1 kez olsun sizi görmeyi allah nasip eder işallah yada kaçıp gelicem arkadaşlarla ha adım ezgi heyecandan demeyi unuttum arkadaşlarımda gamze ve sevde beraber gelicez yanınıza paralar hazır ilk uçakla fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv gelkiyoruz.................... MSN ADRESİM KESİNLİKLE ALIN VE BANA ULAŞIN .............................:::: devlerinaski_melikem_72@hotmail.com
kader
Tıp Fakültesi Adayı
Tıp Fakültesi Adayı

MesajKonu: Geri: Suat Birtan ~ Bekir Aksoy   Suat Birtan ~ Bekir Aksoy Icon_minitimeSalı Mayıs 06, 2008 8:48 am

mrb ben kader hacettepe tıp fakültesinde okuyorum. suat ve zenanı çok seviyorum diziye bayılıyorum başarılarının devamını diliyorum...
doktorlar hastası busem
Tıp Fakültesi 2. Sınıf
Tıp Fakültesi 2. Sınıf
doktorlar hastası busem

Nerden : leventtin kalbinden geldim şimdi elanın kalbine gidiyorum

MesajKonu: Geri: Suat Birtan ~ Bekir Aksoy   Suat Birtan ~ Bekir Aksoy Icon_minitimeCuma Mayıs 16, 2008 11:16 am

Suat Birtan ~ Bekir Aksoy Roseth10 cnm ellerine sağlık
http://www.yaseminergene.net/
Opr.Dr.Melisa
Tıp Fakültesi Adayı
Tıp Fakültesi Adayı
Opr.Dr.Melisa

MesajKonu: Geri: Suat Birtan ~ Bekir Aksoy   Suat Birtan ~ Bekir Aksoy Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 9:18 am

Ben de bir an önce doktor olmak istiyorrruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm yeter ya zaman çok yavaş geçiyorrrrrrrrrrrrrrrrrr...................

Suat Birtan ~ Bekir Aksoy
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-