Doktorlar Dizisi Fan CLup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doktorlar Dizisi Fan CLup

*** Doktorlar Dizisi Sevenlerin Buluşmak Noktası ***

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

eşref saati

YazarMesaj
doktorlar hastası busem
Tıp Fakültesi 2. Sınıf
Tıp Fakültesi 2. Sınıf
doktorlar hastası busem

Nerden : leventtin kalbinden geldim şimdi elanın kalbine gidiyorum

eşref saati Empty
MesajKonu: eşref saati   eşref saati Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 9:14 am

İKİ KABADAYI ARASINDA YAŞANAN EZELİ DOSTLUK VE EBEDİ REKABETİN HİKAYESİ EŞREF SAATİ
Sarı Eşref Kara Eşref aynı mahallede büyümüş iki çoçukluk arkadaşıdır.Yanında yetiştikleri son Osmanlı Kabadayılarından Alemder Ağ hayata gözlerini yumarken,himayesindeki mahalleyi kabadayılık makamını Eşref;e bıraktığını söylemiştir.ama hangi Eşref olduğunu söylemeye nefesi yetmemiştir Sarı Eşref ne Kara Eşref;in ;ağam bana el verdi; iddası o gün başlamıştır ,gel zaman gitt zaman Eşref;leri ebedi birer rakip haline getirmiştir birlerinin hem can dostu hem de rakip haline gelen Sarı Eşref ve Kara Eşrefin bu galibi olmayan mucadelesi bütün mahaleliyi ortak olmuş.
heleki dengeci yamaklar Sebati ve Hayati bu mücadeleden helak olmuştur.
Eşflerin uzlaşmanın tek adresi Alemder Ağadan kalan mahallenin terzisi Yadiğar Baba;sıdır yürek yakan iki adamın gönülleride boş değirdir elbet .Kader yapacağından geri durmamış Eşlerin birbirlerin bacısına sewdalamıştır. Kara Eşref;in kardeşi Reyhan Sarı Eşref;e Sarı Eşref;in kardeşi Ceylan da K ara Eşref;e gönlünü kaptırmıştır.Eşreflerin bibbirlerine olan inatlarından sewdalarınıda wulsatsız yaşamaktadırlar. Ceylan ve Reyhan Hayati ve Sebati;nin annesi Şadi;yenin desteğiyle Eşlerine kavuşmak için plan kurdukca ,işler dahada sarpa saracaktık mahalleye yeni taşınan we bütün erkeklerin aklını celen Truwa Feraye de Eşreflere göz koyunca ortalık iyice şenleneçektir
bu eşsiz dizi pana flimin yapımçılığla perşembe günleri saat 20:de show tv;de sakın kaçırmayın
eşref saati Hikaye10
http://www.yaseminergene.net/

eşref saati
1 sayfadaki 1 sayfası